współpraca
współpraca
previous arrow
next arrow
Shadow

Współpraca

Jeśli masz już w głowie jakiś projekt, który mogłabym zrealizować – czekam na Twoją wiadomość z krótkim opisem, zawierającym:

  • tekst, który będzie kaligrafowany / projektowany (nie chodzi tutaj o ilość słów)
  • jeśli nie wiesz, jaką techniką ma być wykonany projekt, nie martw się – po to tu jestem. Napisz lepiej, jaki masz cel lub z jakiej okazji projekt powstaje.
  • jeśli na moim Instagramie znajdziesz pracę, która mogłaby posłużyć jako punkt odniesienia do Twojego projektu – napisz o tym. To naprawdę pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu.
  • jeśli potrzebne Ci logo – proszę o krótką informację o firmie i branży (także o konkurencji),
  • wymiary pracy,
  • deadline,
  • budżet.*

*„A ile to będzie kosztowało?” – mam wrażenie, że to pytanie stresuje obie strony. W końcu kaligrafia to nie jeden z naszych codziennych wydatków.

Sposób wyceny jest bardzo prosty: Im bardziej złożony projekt, tym wyższa cena.
Wszystko jest kwestią czasu, który należy włożyć w jego opracowanie i stworzenie oraz tego, jakich materiałów użyjemy.
Wiadomo również, że każda praca kaligraficzna jest jedyna w swoim rodzaju, zaprojektowana i wykonana tylko dla Ciebie z najwyższej jakości materiałów. Nie mówiąc już o pracach iluminowanych, do powstania których używam prawdziwego złota.

Dlatego bardzo pomaga mi informacja o budżecie, który masz zaplanowany na to zlecenie. Wtedy mogę podjąć decyzję co to techniki wykonania zamówienia i – w konsekwencji – czasu, który na to poświęcę.

Napisz, jaki masz pomysł. Razem ustalimy najlepszy sposób jego realizacji. To zawsze ogromny zaszczyt i satysfakcja, kiedy tworzy się kaligrafię dla kogoś, dla kogo stanie się ona wyjątkowa.

Jeżeli chcesz, abym poprowadziła warsztaty w Twojej instytucji lub firmie, czekam na informację o:

  • terminie,
  • miejscu, w którym mają odbyć się zajęcia,
  • tematyce (jeśli nie masz doświadczenia w tych kwestiach – nie martw się. Bardzo chętnie podpowiem. Napisz coś o grupie docelowej – wybierzemy najlepszy dla nich temat i dostosujemy poziom zajęć do umiejętności uczestników).

Z doświadczenia wiem, że zajęcia najlepiej prowadzi się w grupach 10 osobowych i taką liczebność grup sugeruję. Jeśli jednak jakieś uwarunkowania sprawiają, że to rozwiązanie nie wchodzi w grę – daj znać. Znajdziemy inne. Jak zawsze.

Jeśli masz obawy, czy przyjadę w miejsce Twoich wymarzonych warsztatów – nie miej ich. Potrafię upchnąć do walizki właściwie całą pracownię, a moje stalówki naprawdę kochają podróże.