oferta 5
oferta
Shadow

Zlecenia

Jeśli masz już w głowie jakiś projekt, który mogłabym zrealizować – czekam na Twoją wiadomość z krótkim opisem, zawierającym:

– tekst, który będzie kaligrafowany / projektowany (nie chodzi tutaj o ilość słów)
– jeśli nie wiesz, jaką techniką ma być wykonany projekt, nie martw się – po to tu jestem. Napisz lepiej, jaki masz cel lub z jakiej okazji projekt powstaje.
– jeśli na moim Instagramie znajdziesz pracę, która mogłaby posłużyć jako punkt odniesienia do Twojego projektu – napisz o tym. To naprawdę pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu.
– jeśli potrzebne Ci logo – proszę o krótką informację o firmie i branży (także o konkurencji),
– wymiary pracy,
– deadline,
– budżet.*

*„A ile to będzie kosztowało?” – mam wrażenie, że to pytanie stresuje obie strony. W końcu kaligrafia to nie jeden z naszych codziennych wydatków.
Sposób wyceny jest bardzo prosty: Im bardziej złożony projekt, tym wyższa cena. Wszystko jest kwestią czasu, który należy włożyć w jego opracowanie i stworzenie oraz tego, jakich materiałów użyjemy. Wiadomo również, że każda praca kaligraficzna jest jedyna w swoim rodzaju, zaprojektowana i wykonana tylko dla Ciebie z najwyższej jakości materiałów. Nie mówiąc już o pracach iluminowanych, do powstania których używam prawdziwego złota. Dlatego bardzo pomaga mi informacja o budżecie, który masz zaplanowany na to zlecenie. Wtedy mogę podjąć decyzję co to techniki wykonania zamówienia i – w konsekwencji – czasu, który poświęcę.

Napisz, jaki masz pomysł. Razem ustalimy najlepszy sposób jego realizacji. To zawsze ogromny zaszczyt i satysfakcja, kiedy tworzy się kaligrafię dla kogoś, dla kogo stanie się ona wyjątkowa. Tak miło być częścią najpiękniejszych chwil Waszego życia.